Top 5 udanych prezentów na Dzień Ojca

Top 5 udanych prezentów na Dzień Ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Warto nieco wcześniej pomyśleć o udanym prezencie, który ucieszy twojego tatę. Dzień Ojca jest obchodzony od stosunkowo niedawna, jednak zdążył już zakorzenić się w tradycji i z tej okazji także chcemy podarować coś wyjątkowego. Można tu kierować się sentymentem, kupując album do wklejania zdjęć czy po prostu zainteresowaniami taty, decydując się na coś związanego z jego pasją.

Bilet na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej – niezapomniany prezent

Niemal każdy mężczyzna uwielbia piłkę nożną. Jeśli Twój tata zalicza się do tego licznego grona możesz podarować mu bilet na mecz piłki nożnej, o ile nie posiada już karnetu. Jeśli jest zapalonym kibicem świetnym prezentem może być koszulka z autografem zawodnika jego ulubionej drużyny. Taki podarek na pewno będzie dla niego cenny. Jeśli nie ogranicza Cię budżet, możesz postarać się o wycieczkę zagraniczną na mecz ulubionej europejskiej drużyny, połączoną ze zwiedzaniem miasta. Z pewnością będzie to wyjazd, który Twój ojciec długo będzie wspominał.

Dobra książka z dedykacją – uniwersalny prezent dla miłośników literatury

Kolejnym pomysłem na prezent na Dzień Ojca może być po prostu dobra książka. Warunkiem wybrania takiego prezentu jest znajomość preferencji czytelniczych, czy ulubionego gatunku, który Twój tata chętnie czyta. Wewnątrz możesz napisać krótkie życzenia. Książka to jedna z tych nieśmiertelnych rzeczy, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Choć hobby jakim jest czytanie częściowo zanika, to jednak wiele osób do niego powraca, a książka jest z pewnością jednym z tych prezentów, z których można cieszyć się dłużej, zwłaszcza jeśli jest to spory tom.

Koszulki dla taty i dla Ciebie – coś mało oryginalnego, a jednak ciekawego

Dobrym prezentem jest okolicznościowa odzież. Możesz ugotować na tę okazję coś dobrego lub po prostu zamówić i wręczyć tacie koszulkę z napisem: „Najlepszy tata w całej galaktyce”. To nieco „oklepany” prezent, ale zawsze udany. Można wybrać również jakąś wersję humorystyczną dla taty i dla siebie np. koszulki z napisami: „Tata ctrl +c” i „Syn ctrl+v”. Najważniejsze, by tego dnia spędzić czas razem, a koszulki mogą to tylko podkreślić.

Album do wklejania zdjęć – na stare i nowe wspólne wspomnienia

Wiele prezentów ma charakter sentymentalny. Była już mowa o książce z dedykacją. Kolejnym takim podarunkiem na Dzień Ojca może być album do wklejania zdjęć. Masz tu dwie możliwości. Możesz podarować pusty album na nowe wspomnienia, albo też wypełnić go w całości lub w części. Druga opcja jest bardziej atrakcyjna, wszak w takiej sytuacji na wypełnienie albumu i dodanie komentarzy do zdjęć musisz poświęcić trochę czasu, przez co prezent jest bardziej od serca. Oczywiście w albumie na wklejane zdjęcia mogą znaleźć się wasze ulubione wspólne wspomnienia, od tych najwcześniejszych, które pamiętasz aż do tych najbardziej świeżych, z pozostawieniem miejsca na nowe. Dzięki temu będziecie mogli spotykając się przeglądać, a także uzupełniać album, a dzięki temu będzie dobry pretekst, aby częściej spędzać razem czas. W końcu coś w albumie ze wspólnymi wspomnieniami musi się znaleźć.

Gadżety związane z pasją kulinarną – bo każdy chce być czasem szefem kuchni, przynajmniej przy grillu

Są takie gadżety, które zawsze się sprawdzają. Jeśli twój tata jest duszą towarzystwa i lubi organizować spotkania dla rodziny i znajomych, gotować, grillować czy też własnoręcznie przyrządzać alkohole, to możesz mu sprawić gadżety, które na pewno go ucieszą. Zestaw przyrządów do grilla, takich jak szczypce czy łyżki drewniane z wygrawerowanym imieniem to doskonały prezent. Można postawić także na drewnianą skrzynkę na piwo z wygrawerowaną dedykacją. Innym pomysłem może być fartuch z humorystycznym napisem. Dla konesera alkoholi, który samodzielnie przyrządza własne świetnym prezentem będzie karafka z dedykacją, a także pasujące do niej kieliszki.

Ciekawych prezentów na Dzień Ojca może być naprawdę bez liku. Dużą popularnością cieszą się również vouchery, zwłaszcza te na specjalne wydarzenia, które podnoszą adrenalinę. Lot samolotem, balonem, czy skok ze spadochronem. Możliwości może być naprawdę wiele, a rozrywki można zakosztować wspólnie. W końcu nie ma nic lepszego niż wspólnie spędzony tego dnia czas. Zatem 23 czerwca przede wszystkim podaruj odrobinę swojego czasu, gdyż to tego dnia jest najważniejsze.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij