Zasady obracania bonusami bukmacherskimi – jak zwiększyć szansę na wygraną

Zasady obracania bonusami bukmacherskimi – jak zwiększyć szansę na wygraną?

Początkujący gracze, a także osoby zakładające konta na stronach kolejnych bukmacherów zastanawiają się nad tym, jakie są zasady obracania bonusami u bukmacherów. Każdy z nich ma ofertę zarówno dla nowych typerów, jak i zarejestrowanych już użytkowników. Jednak skomplikowane zasady nie raz są trudne do zrozumienia. Dlatego postanowiliśmy wyjaśnić na czym polega obracanie bonusami bukmacherskimi i przybliżyć, jak można zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Jak zarządzać środkami w zakładach bukmacherskich?

O wygranej w zakładach bukmacherskich decyduje nie tylko szczęście, ale i wiedza. Zatem należy dokładnie analizować wcześniejsze wyniki meczów, ale również sytuacje jaka ma miejsce w klubie oraz sprawdzić, jakie znaczenie ma dany mecz. Oczywiście przy tym również niezwykle ważne jest umiejętne stawkowanie. Szczególnie nowicjusze powinni rozpocząć swoją przygodę z płaskimi stawkami, czyli nie powinny one przekraczać dwóch bankrolli. W tym przypadku nie trzeba obawiać się szybkiego bankructwa, nawet w sytuacji początkowych przegranych, gdyż stawia się 2-3% wpłaconego depozytu. Bardziej doświadczeni gracze stosują stawkowanie modulowane. Jest to swego rodzaju modyfikacja stawki płaskiej i polega na stawianiu zróżnicowanej liczby jednostek w oparciu o kurs, ale też ryzyko. Taką metodę obierają także najlepsi gracze.

Najbardziej popularny bukmacher – zasady obracania bonusami bukmacherskimi w Fortunie

Dla nowych graczy, a często już tych zarejestrowanych Fortuna przygotowuje bonusy i promocje. Założenie konta sprawia, że można skorzystać z pierwszego kuponu, którym jest „zakład bez ryzyka”. Zatem gracz, który wygra otrzyma swoją wygraną, natomiast w przypadku przegranej kupon zostaje zwrócony. Jednak trzeba wiedzieć, że maksymalna wartość kuponu wynosi 100 zł. Można także skorzystać z bonusu aż do 1000 zł. W tym przypadku należy wykonać przelew w terminie nie dłuższym niż 10 dni od daty rejestracji. Następnie w ciągu 60 dni należy zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Tutaj jednak trzeba wiedzieć, że aby skorzystać z takiej promocji minimalny kurs wynosi 1,9 i trzeba obstawić minimum trzy mecze. Spełniając powyższe warunki otrzymuje się od bukmachera bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, który jednak nie może być wyższy niż 1000 zł.

Bonusy startowe u bukmacherów – LV Bet

Bonusy u bukmacherów mogą być naprawdę korzystne. Przykładem może być tu pakiet powitalny w LV Bet. W tym przypadku można otrzymać nawet 1500 zł. Otóż na samym początku należy się zarejestrować, następnie dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Tutaj trzeba pamiętać, aby wybrać bonus z mnożnikiem. Wtedy otrzyma się bonus w wysokości 1% z mnożnikiem kursu całkowitego x „100%”. Pozostaje już tylko aktywacja. Teraz należy obstawić minimum trzy selekcje, gdzie kurs to minimum 2,5, przy czym 1,25 na każdą selekcję. Należy jeszcze obstawić i przy wygranej można odebrać kupon o wartości 1000 zł. Aby otrzymać dodatkowe 500 zł należy dokonać drugiego depozytu na kwotę minimum 50 zł, również wybierając bonus z mnożnikiem. Kolejne kroki są takie same. W przypadku wygranej można odebrać pieniądze.

Promocje u bukmacherów – Totolotek i jego oferta

Świetną ofertę ma również bukmacher Totolotek oferujący legalne zakłady bukmacherskie. Na samym początku warto skorzystać z oferty „na start”. Wystarczy tylko zarejestrować się i odebrać bonus 100% do kwoty 1000 zł. Za otwarcie konta gracz otrzymuje darmowy zakład free bet na kwotę 20 zł. Zasady promocji 100% od wpłaty są jasne i klarowne. Minimalna kwota wynosi tutaj 20 zł, a bonus przyznawany jest automatycznie. Wygrane są automatycznie dopisywane do salda głównego, przy czym mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu, który wynosi 3xbonus+depozyt. Z kolei bonus 20 zł free bet jest do wykorzystania na grę. Trzeba go jednak aktywować. Kupon bonusowy musi posiadać jedno zdarzenie z kursem wynoszącym minimum 2,0, przy czym należy go obrócić trzykrotnie,dopiero wtedy będzie można wypłacić wygraną.

Grając w zakłady bukmacherskie można wygrać całkiem duże pieniądze. Oczywiście istnieje również ryzyko utraty. Warto korzystać z bonusów i odpowiednio zarządzać swoim kapitałem, wtedy można znacząco zwiększyć swoje wygrane. Należy pamiętać, by obstawiać mecze drużyn o których ma się jakieś pojęcie i nie ulec pokusie wysokich kursów na mecze, o których nic się nie wie. Tutaj potrzebna jest wiedza, ale również solidna dawka szczęścia.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij