Zasady obracania bonusami bukmacherskimi – jak zwiększyć szansę na wygraną?

bukmacher-bonusy

Początkujący gracze, a także osoby zakładające konta na stronach kolejnych bukmacherów zastanawiają się nad tym, jakie są zasady obracania bonusami u bukmacherów. Każdy z nich ma ofertę zarówno dla nowych typerów, jak i zarejestrowanych już użytkowników. Jednak skomplikowane zasady nie raz są trudne do zrozumienia. Dlatego postanowiliśmy wyjaśnić na czym polega obracanie bonusami bukmacherskimi i przybliżyć, jak można zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Jak zarządzać środkami w zakładach bukmacherskich?

O wygranej w zakładach bukmacherskich decyduje nie tylko szczęście, ale i wiedza. Zatem należy dokładnie analizować wcześniejsze wyniki meczów, ale również sytuacje jaka ma miejsce w klubie oraz sprawdzić, jakie znaczenie ma dany mecz. Oczywiście przy tym również niezwykle ważne jest umiejętne stawkowanie. Szczególnie nowicjusze powinni rozpocząć swoją przygodę z płaskimi stawkami, czyli nie powinny one przekraczać dwóch bankrolli. W tym przypadku nie trzeba obawiać się szybkiego bankructwa, nawet w sytuacji początkowych przegranych, gdyż stawia się 2-3% wpłaconego depozytu. Bardziej doświadczeni gracze stosują stawkowanie modulowane. Jest to swego rodzaju modyfikacja stawki płaskiej i polega na stawianiu zróżnicowanej liczby jednostek w oparciu o kurs, ale też ryzyko. Taką metodę obierają także najlepsi gracze.

Najbardziej popularny bukmacher – zasady obracania bonusami bukmacherskimi w Fortunie

bonusy bukmacherskieDla nowych graczy, a często już tych zarejestrowanych Fortuna przygotowuje bonusy i promocje. Założenie konta sprawia, że można skorzystać z pierwszego kuponu, którym jest „zakład bez ryzyka”. Zatem gracz, który wygra otrzyma swoją wygraną, natomiast w przypadku przegranej kupon zostaje zwrócony. Jednak trzeba wiedzieć, że maksymalna wartość kuponu wynosi 100 zł. Można także skorzystać z bonusu aż do 1000 zł. W tym przypadku należy wykonać przelew w terminie nie dłuższym niż 10 dni od daty rejestracji. Następnie w ciągu 60 dni należy zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Tutaj jednak trzeba wiedzieć, że aby skorzystać z takiej promocji minimalny kurs wynosi 1,9 i trzeba obstawić minimum trzy mecze. Spełniając powyższe warunki otrzymuje się od bukmachera bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, który jednak nie może być wyższy niż 1000 zł.

Bonusy startowe u bukmacherów – LV Bet

Bonusy u bukmacherów mogą być naprawdę korzystne. Przykładem może być tu pakiet powitalny w LV Bet. W tym przypadku można otrzymać nawet 1500 zł. Otóż na samym początku należy się zarejestrować, następnie dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Tutaj trzeba pamiętać, aby wybrać bonus z mnożnikiem. Wtedy otrzyma się bonus w wysokości 1% z mnożnikiem kursu całkowitego x „100%”. Pozostaje już tylko aktywacja. Teraz należy obstawić minimum trzy selekcje, gdzie kurs to minimum 2,5, przy czym 1,25 na każdą selekcję. Należy jeszcze obstawić i przy wygranej można odebrać kupon o wartości 1000 zł. Aby otrzymać dodatkowe 500 zł należy dokonać drugiego depozytu na kwotę minimum 50 zł, również wybierając bonus z mnożnikiem. Kolejne kroki są takie same. W przypadku wygranej można odebrać pieniądze.

Promocje u bukmacherów – Totolotek i jego oferta

Świetną ofertę ma również bukmacher Totolotek oferujący legalne zakłady bukmacherskie. Na samym początku warto skorzystać z oferty „na start”. Wystarczy tylko zarejestrować się i odebrać bonus 100% do kwoty 1000 zł. Za otwarcie konta gracz otrzymuje darmowy zakład free bet na kwotę 20 zł. Zasady promocji 100% od wpłaty są jasne i klarowne. Minimalna kwota wynosi tutaj 20 zł, a bonus przyznawany jest automatycznie. Wygrane są automatycznie dopisywane do salda głównego, przy czym mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu, który wynosi 3xbonus+depozyt. Z kolei bonus 20 zł free bet jest do wykorzystania na grę. Trzeba go jednak aktywować. Kupon bonusowy musi posiadać jedno zdarzenie z kursem wynoszącym minimum 2,0, przy czym należy go obrócić trzykrotnie,dopiero wtedy będzie można wypłacić wygraną.

Grając w zakłady bukmacherskie można wygrać całkiem duże pieniądze. Oczywiście istnieje również ryzyko utraty. Warto korzystać z bonusów i odpowiednio zarządzać swoim kapitałem, wtedy można znacząco zwiększyć swoje wygrane. Należy pamiętać, by obstawiać mecze drużyn o których ma się jakieś pojęcie i nie ulec pokusie wysokich kursów na mecze, o których nic się nie wie. Tutaj potrzebna jest wiedza, ale również solidna dawka szczęścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj