5 prezentów bez okazji, które spodobają się Twojemu partnerowi – brodaczowi

Jeśli Twój mężczyzna właśnie zaczął proces zapuszczania brody z trzydniowego zarostu albo też ma już na twarzy coś co brodę zaczyna przypominać, to powinnaś go wspierać. Jest na to dobry sposób, wystarczy podarować mu odpowiednie, dedykowane brodaczom kosmetyki. Będą świetnym prezentem bez okazji także dla zaawansowanego beardmana. Poznaj zatem naszą listę 5 takich podarków, które na pewno spodobają się każdemu brodaczowi, niezależnie od „stażu”.

Po pierwsze: zestaw dla brodacza, aby początkujący się „nie złamał”

Na początku zapuszczania brody, zwykle zamiast słów wsparcia słyszy się słowa szydery. Zatem ty nie musisz wpisywać się w ten chór i możesz wesprzeć Twojego partnera w procesie zapuszczania. Wybierz odpowiedni zestaw na prezent dla brodacza, zawierający kartacz. Dlaczego akurat ten element, a nie grzebień. Bowiem on pomaga usuwać martwy naskórek, to również on rozprowadza olejki do brody w głębsze warstwy skóry, a tym samym niweluje przykre uczucie swędzenia. Wybierz zatem zestaw zawierający szampon lub mydło, a także olejek do brody i kartacz. Dzięki tobie nie zrezygnuje ze swojego marzenia o brodzie, bo pozbędzie się wielu problemów, a także przyspieszy proces zapuszczania. Do tego jego broda będzie miękka i pachnąca, a to z kolei ważne nie tylko dla niego, ale również i dla Ciebie.

Po drugie: trymer do przycinania brody dla mężczyzny, który ma już wybraną długość i kształt

Kolejnym dobrym pomysłem na prezent bez okazji dla brodacza, niezależnie od „stażu” jego brody jest trymer. Taki prezent nie oznacza, że zachęcasz go do usunięcia brody, a jedynie zadbanie o jej kształt, wszak dla kobiety nie ma nic gorszego niż broda a la menel, czyli taka, gdzie każdy włos ułożony jest w inna stronę, jest szorstka, a do tego włosy są różnej długości. Takie akcesorium przyda się także zaawansowanemu brodaczowi, bo dobry trymer zawsze się przyda, zwłaszcza wtedy, gdy akurat nie można wybrac się do barbera.

Po trzecie: voucher na wizytę u barbera, który dobierze najlepszy kształt brody

Naszym trzecim prezentem bez okazji jest voucher na wizytę u barbera. Nie oznacza to wcale, że uważasz, że kształt brody, który wybrał do niego nie pasuje albo źle ją pielęgnuje. W końcu wizyta u barbera dla mężczyzny jest jak SPA dla kobiety. Może się tam odprężyć, poplotkować, bo wbrew pozorom mężczyźni robią to znacznie częściej niż kobiety albo też uciąć sobie drzemkę podczas relaksujących zabiegów na twarz. Przy okazji może też wyregulować krzaczaste brwi czy zrobić porządek ze swoimi paznokciami.

Po czwarte: nowy olejek do brody o zapachu, który najbardziej Ci się podoba i pasuje do jego perfum

Jeśli olejek do brody, którego używa niekoniecznie Ci odpowiada, w sposób łagodny zaproponuj zmianę, a najlepiej to zrobisz kupując mu w prezencie nowy produkt o innym zapachu. W końcu poza piwnym, możesz znaleźć także piżmowy czy drzewa sandałowego, a nawet owocowy, czy miętowy. Od Ciebie zależy jaką mieszankę, czyli bukiet aromatów wybierzesz. Możesz także zdecydować się na kompozycję podobną do tej w ulubionych perfumach, bo i taką z pewnością możesz znaleźć. Unoszący się zapach będzie spójny, a Ciebie w żadnym razie nie będzie mdliło z jego powodu.

Po piąte: zafunduj brodaczowi prawdziwą rozrywkę Wikingów, czyli rzucanie siekierami do celu

Nie tylko akcesoriami i kosmetykami do brody żyje brodacz, czy SPA u barbera, bo zwykle lubi też ekstremalne albo nietuzinkowe rozrywki. Jeśli jest wielbicielem serialu „Wikingowie” czy w ogóle wikingów, możesz postawić na szczególny prezent, a mianowicie voucher na rzucanie siekierami do celu w stylizowanych strojach. Na taką atrakcję będzie mógł zabrać ze sobą swoich znajomych i pobawić się w męskich gronie. Oczywiście zamiast typowej rozrywki zaczerpniętej od duńskich, legendarnych wojowników, możesz wybrać także jedną z ekstremalnych rozrywek, lot szybowcem, czy skok ze spadochronem, o którym zawsze marzył. Takie prezenty bez okazji może do tanich nie należą, ale na pewno są niezapomniane.

Sądzimy, że wśród propozycji z naszej listy na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, a Twój brodacz poczuje się wyróżniony. Dawanie prezentów bez okazji sprawia wiele frajdy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij