5 pomysłów na imprezową, dekoracyjną ściankę

5 pomysłów na imprezową, dekoracyjną ściankę

Uroczystości wymagają szczególnej oprawy. Dotyczy to okrągłych urodzin, czy tych ważnych, jak przypadku 18-tki, jubileuszy oraz rzecz jasna ślubu i wesela. Dobrze sprawdzi się dekoracyjna ścianka, która może być dobrym tłem choćby do wykonania pamiątkowych zdjęć, ale i tworzy odpowiednią atmosferę. Dotyczy to również imprez okolicznościowych takich jak Andrzejki, Walentynki, czy nawet Dzień Kobiet. W końcu każda okazja jest dobra, by świętować. Dziś przedstawimy Wam 5 pomysłów na imprezową, dekoracyjną ściankę.

Top 1: ścianka ze zdjęciami bohatera lub bohaterów imprezy oraz podkreślenie taśmą LED RGB

Nasz pierwszy pomysł to właśnie ścianka wypełniona zdjęciami. Zdjęcia mogą być umieszczone na ściance w ramkach, albo antyramach, a te podświetlone. Świetnie sprawdzą się taśmy LED wielokolorowe. Można nawet sterować barwą oświetlenia na ściance albo ustawić dynamiczne zmiany barw. Zdjęcia mogą być także przywieszone klamerkami na sznurku przyczepionym do ścianki. Poniżej z taśmy LED RGB może zostać stworzony napis z imieniem czy imionami bohatera lub bohaterów imprezy. Na takiej ściance może znaleźć się dodatkowy sznurek z klamerkami, a na nim mogą znaleźć się zdjęcia wykonane w wynajętej fotobudce. Wieszanie fotografii na ściance będzie dodatkową atrakcją. Oczywiście można wybrać też taką ściankę, która będzie lepszym tłem do wykonania fotografii na miejscu.

Top 2: ścianka z podświetlanymi inicjałami 3D, datą i kwiatową dekoracją

Drugi pomysł i świetne tło do zdjęć, to ścianka z podświetlanymi inicjałami. Pierwsza litera imienia i nazwiska albo dwie pierwsze litery imion świetnie się sprawdzą, w zależności od tego czy ścianka jest na urodziny czy na wesele. Poniżej inicjałów może zostać umieszczona data. Wszystkie te elementy mogą być przestrzenne i tworzyć dekorację 3D, która będzie dodatkowo podświetlana. Na specjalnym stelażu albo po prostu obok ścianki na stołach mogą widnieć bukiety kwiatów. W ten sposób uroczystość nabierze charakteru glamour.

dekoracyjna ścianka imprezowa

Top 3: ścianka pokryta zieloną roślinnością, a pod nią skrzynka na życzenia i prezenty

Trzecia propozycja to ścianka w stylu eko. Można wybrać ściankę typu pergola pokrytą roślinnością. Oprócz wyboru winobluszczu czy winorośli albo róży pnącej warto sprawić, by ścianka była wyjątkowym miejscem. Jak to zrobić? Wystarczy na stoliku położyć skrzynkę drewnianą na koperty i życzenia. W ten sposób każdy będzie mógł wrzucić od siebie kilka złotych myśli dla solenizanta, młodej pary czy też jubilatów. Skrzynka sprawdzi się na każdą okazję.

Top 4: balony, podświetlana liczba

Ścianka może mieć też klasyczną formułę. Stelaż pokryty materiałem z podświetlaną liczbą powieszoną lub postawioną przed nim na postumencie uzupełni zestaw balonów. Takie proste dekoracje związane ze sobą będą tworzyć balonowe girlandy. Można wybrać kolorystyczny motyw przewodni i w tym samym kolorze dobrać kwiatowe dekoracje. Ścianka balonowa jest efektowna i świetnie sprawdzi się do wykonania grupowych fotografii.

Top 5: Ścianka w stylu Hollywood, czyli lustro do selfie i czerwony dywan oraz naświetlacze LED

Nasza ostatnia propozycja to ścianka w hollywoodzkim stylu. Proponujemy zatem przed ścianką na stelażu rozciągnąć czerwony dywan. Obok niego na stelażach sprawdzą się naświetlacze LED, które stworzą scenę niczym z prawdziwego wieczoru rozdania nagród kinowych. Zamiast klasycznej ścianki przed czerwonym dywanem może stanąć lustro do selfie. Ta wyjątkowa dekoracja i atrakcja podkreśli wagę imprezy i zapewni dodatkową rozrywkę. Ścianka w stylu Hollywood może być równie dobrze podświetlona na krawędziach taśmą LED RGB. Warto podkreślić, że ścianka selfie gwarantuje duży komfort, bo podgląd jest dużo większy, a zatem łatwo wykonać wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Pomysłów na dekoracyjną ściankę na imprezę może być zdecydowanie więcej. Można kierować się motywem przewodnim imprezy, tak by ścianka była jego integralną częścią. Zatem w przypadku imprezy w rustykalnym stylu na ściance może znaleźć się tradycyjna podkowa, a sama ścianka może być wykończona w drewnie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij